Masazh Afrikan

Numri i njoftimit: 61152 | Postuar në: 02.07.2017, 17:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Studio për bukuri dhe rekreim / Sallone masazhi

Lloji i njoftimit: Shitet


Qendra Body&Mind ofron masazh me masazhuese Afrikane per here te pare ne Shqiperi. Te interesuarit: 0674750142

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Kreshnik