Audi a8

Numri i njoftimit: 61163 | Postuar në: 05.07.2017, 12:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A8

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 7.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet. Peer arsye mos perdorimi se kam dhe dy makina tjera

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Maldin