shite 2 transformator ledi

Numri i njoftimit: 6152 | Postuar në: 25.12.2013, 01:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten 2 transformator ledi 1 ,2 amper 1, 8.5 amper jan te rinj

 Tiranë

Dërgo E-mail

 sandri