AUDI A4 SPORT LINE

Numri i njoftimit: 6173 | Postuar në: 26.12.2013, 20:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A4

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 5.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Audi A4 Sport Line kambio automatike, 2500 CV, naftë, ngjyre gri, viti 2003, 184500 km.
Full Optional, airbag, kondicioner, navigator, abs, disqe alumini, sedilje lëkure, sensor parkimi, ne gjendje te mire, me dogane te paguar dhe targa te reja .
KONTAKTONI : 0692411840

Te kontaktojne vetem bleres serioz.

 Mirditë

Dërgo E-mail

 Armando