TOKE NE SHITJE

Numri i njoftimit: 62206 | Postuar në: 17.07.2017, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 411.248 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


@Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershtatshme per ndertim banese private, te nje pallati, ambient sherbimi etj.

- Toka ka dalje ne rrugen kryesore Bajram Curri
si dhe ne Unazen e qytetit.

- Ne perberje te tokes eshte nje shtepi e vjeter
dy kateshe me siperfaqe 386,3 m² per kat.

- Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt
pronesie.

* CMIMI 20'000 LEKE/M² (I NEGOCIUESHEM).

ose *151€ /m²

- Te interesuarit mund te na kontaktojne ne
keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate