Pajisje perpunimi vaj ulliri

Numri i njoftimit: 62225 | Postuar në: 19.07.2017, 21:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per rinovim fabrike pajisje perpunimi vaj ulliri e kompletuar me larese, trasportues, rrula shtypes guri, brumatrice, shporta, presa 350 bar, kaldaj, centrifug, vaska uji, tubacione, peshore.
E marre ne Itali, ne gjendje funksionale.

 Gramsh     Gramsh

 Petrit