Shitet Pitbull

Numri i njoftimit: 62241 | Postuar në: 22.07.2017, 19:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Pitbull
9 mujsh shum i mir per shpi
I vaksinuar
Qeni eshte mesuar me orar per buken dhe per te dal jasht te kryej nevojat e tij
Nr:0699643377 what'sapp ose Viber

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Xhuljano