Thike dore per prerje letre

Numri i njoftimit: 6226 | Postuar në: 29.12.2013, 01:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Zyrash, Mjete shkollore / Të tjera

Lloji i njoftimit: Me qira


Shes thike dore per prerje letre gjermane e perdorur, e pershtatshme per kancelari, studio grafike dhe minishtypshkronja. shitet per arsye shendetesore

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Bardhi