disqe audi + gomat R15

Numri i njoftimit: 6261 | Postuar në: 01.01.2014, 13:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 23.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


kam 4 disqe audi ``15 bashke me goma,disqet jane ne gjendje shum te mire kurse gomat jan icik te perdorura por krejtesisht funksionale

 Shkodër

Dërgo E-mail

 ermal