Jepet me Qira ose Shitet

Numri i njoftimit: 628 | Postuar në: 28.10.2012, 14:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Ambjenti eshte ne qender te qytetit me hyrje nga mbrapa, poshte Rraifaissen Bank perball me rrugen nacionale .sip eshte 120m2 dhe 50 m2 verande. per momentin jepet me qira 300 euro dhe pas 2 vitesh kontrate do negociohet per shitje pasi ne Planimetrine e Qytetit hyrja do te jete ,nga rruga Nacionale dhe ambjenti mund te shfrytezohet per Bank ,Kazino Bar Restorant, vlera eshte ne rritje ndaj do negociohet me personin e interesuar. Per cdo hollesi na kontaktoni

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 Armando