Opel corsa 1.2

Numri i njoftimit: 6292 | Postuar në: 02.01.2014, 22:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Corsa

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Opel Corsa 1.2 Benzine viti 1999 me 2 airbag , me kondicioner dhe ne gjendje te mire pune. Shitet per arsye ekonomike.

 Kuçovë

Dërgo E-mail

 Fatjon