Shesim Toke

Numri i njoftimit: 6321 | Postuar në: 10.02.2014, 07:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Sell ​​3,216 m2 land, a building and a 55 m2 floor.
Dobri Adrresa Koplik 70 m from the main road.
Shkoder-Hani i Hoti in Koplik, Dober.Toka village is equipped with deep well
For more contact us Mob: +355673072978 E-mail tomramaj@gmail.com
Thank you
respectfully
T Ramaj

Shesim toke 3.216 m2, I rrethuar me Avlli dhe nje ndertese nje kati 55 m2.
Adrresa Dober Koplik 70 m nga rruga kryesore.
Shkoder-Hani i Hotit ne Koplik,ne fshatin Dober.Toka eshte e paisur me pus te thelle
Per me Shume na kontaktoni Cel : +355673072978 E-mail tomramaj@gmail.com
Ju faleminderit
Me respekt
T Ramaj

Πώληση γης 3.216 τ.μ. , η οποία περιβάλλεται από περίφραξη και περιλαμβάνει ένα μονοόροφο κτίριο 55 τ.μ.Το οικόπεδο είναι εξοπλισμένο με βαθύ πηγάδι.
Διεύθυνση Ντομπρε,Κοπλικ(Dober, Koplik) 70 μ. από τον κεντρικό δρόμο.
Σκόδρα-Χάνι η Χοτιτ Κοπλικ ,στο χωριό Ντομπρε.(Shkoder-Hani i Hotit ne Koplik,ne fshatin Dober.)

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας στα :
Κιν: +355673072978
E-mail tomramaj@gmail.com
Σας ευχαριστώ.


Με εκτίμηση,
T Ramaj

 Malësi e Madhe

Dërgo E-mail

 Ton Ramaj