Shes kompiutera

Numri i njoftimit: 63254 | Postuar në: 27.07.2017, 11:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: 100 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes 10 kompiutera te pershtatshem per nje sall interneti me gjith karike dhe tavolina dhe me te gjitha paisjet e tjera qe ka nje sall interneti cemimi eshte shum i arsyeshem shiten dhe vec e vec.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 marsel