Korg pa2xpro

Numri i njoftimit: 6378 | Postuar në: 06.01.2014, 20:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.200 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Korg pa2xpro ne gjendje shume shume te mire me mp3 recorder,ram 256 mb,liber+cd e vet,mbajtesen e librit,hd 80 gb,valixhe.

 Kukës

Dërgo E-mail

 Parid