Shitet Sutent 50 mg

Numri i njoftimit: 64277 | Postuar në: 01.08.2017, 14:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 € i diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medikamente, produkte farmaceutike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet medikament kunder Kancerit - Sutent 50 mg - terapi e targetuar

Ingredient: Sunitinib malate
Prodhuar nga: Pfizer Ltd
Prodhuar ne: United Kingdom
Permbajtja: 28 kapsula
Data e skandences: Prill 2019

Kutia e sutentit eshte e re e pahapur. Eshte ruajtur sipas instruksioneve larg drites dhe ne temperature 15-20C.

Cmimi per nje kuti te pahapur me 28 kokrra eshte 3000 Eur - i diskutueshem.
Per me teper informacion me kontaktoni ketu ose me email tek sutent.for.sale@gmail.com

http://sutent-for-sale.ml/

! Disclaimer !

Kjo eshte nje oferte private. Une nuk jam e lidhur me Pfizer Ltd ose distributoret e tyre. Kutia e sutentit eshte marre per nje anetar te familjes time qe vuan nga kanceri ne veshka. Per shkak te ndryshimit te terapise, kjo kuti nuk na nevojitet me, ndersa te ardhurat do te perdoren per terapine e re.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Jola