TRAKTOR F1

Numri i njoftimit: 64280 | Postuar në: 02.08.2017, 18:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


I PAPERDORUR ME KUTI

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 dhuri