Controler dj LAUNCHPAD

Numri i njoftimit: 64281 | Postuar në: 02.08.2017, 19:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 110 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


I RI ME AKSESORET E TIJ LICENCE NE KUTI

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 dhuri