Shes fustan nuse

Numri i njoftimit: 64283 | Postuar në: 07.02.2018, 17:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes fustan nuse i erdhur nga Amerika.

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Martin