Shes fustan nuse

Numri i njoftimit: 64284 | Postuar në: 04.08.2017, 13:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: XL

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes fustan nuse i erdhur nga Amerika.

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 Fustan