Blej Roland E-86

Numri i njoftimit: 64301 | Postuar në: 11.08.2017, 20:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Kerkoj te blej organo Roland E-86.
Durres ose Tirane.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Ylli