Makineri druri dhe alumini

Numri i njoftimit: 64325 | Postuar në: 29.09.2017, 17:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


Makineri druri dhe alumini ne gjendje shume te mire pune,vegla dore,pajisje te ndryshe,cmime te arsyeshme dhe te diskutueshem,
Nr kontakti:0696858563

 Pogradec     Udënisht

Dërgo E-mail

 andi