Okazion apartament i mrekullueshem Lungo Mare Vlore

Numri i njoftimit: 64332 | Postuar në: 26.08.2017, 19:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 67

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 2

Çmimi: 45.000 Lekë

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion apartament i mrekullueshem Lungo Mare Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ka pamje ansore nga deti dhe ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te shetitores.
Siperfaqa 67 m2 eshte 1+1, por ajo qe e karakterizon kete apartament eshte mobilimi mjaft cilesor dhe modern i tij.
Shitet i mobiluar, ndodhet prane shkolles se marines. Cmimi 45000 Euro.

Kontakto. Email . blejshes1@gmail.com

Cel ose Whatsapp, 0695445009

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 blej shes