Shitet lavatrice.

Numri i njoftimit: 64352 | Postuar në: 03.09.2017, 09:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 8.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Lavatriçe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet lavatrice Miele. Ne gjendje shume te mire.

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 Bekim