Dron Profesional me te gjitha paisjet

Numri i njoftimit: 64364 | Postuar në: 07.09.2017, 13:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim dron profesional me te gjithe aksesoret e vete.
Droni shoqerohet me kamera profesionale, me gimbal (stabilizues), sistem transmetimi ne kohe reale dhe monitor me madhesi normale. Distanca e dronit me komanden shkon deri ne 1500 m.
-Sistem stabilizues per kameren (2D Gimbal)
-Sistem transmetimi live ne monitor pa vonese.
-Kamer profesionale, video full HD dhe foto 4K
-GPS mete gjitha modet qe i nevoiten nje droni profesional.
-Headless mode.
-Stable position mode.
-GPS mode.
-Altitude mode.
-Manual mode.
-Home return mode.
(Droni eshte perdorur vetem disa here sa per te testuar qendrimin ne ajer dhe paisjet e veta.)
0672240735

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 albi