Hotel Bar Restorant EL DORADO

Numri i njoftimit: 6516 | Postuar në: 12.01.2014, 17:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Hotel Eldorado
kati (1) i par 230 meter katerore = 130 meter katerore Lokal + restorant dhe 100 meter katerore Shtepi banimi !

2 kate dhe kati i tret HOTEL I MOBILUAR . 14 dhoma te kompletuara me banio secila dhomat jan komode !!!

Ndodhet ne superstraden Lezh-Tiran km5 LEZHE
ka tok paran mbrapan total (2500 metra katerore TOKE) e rrethuar dhe sistemuar me gjelbrim paran te persosur dhe mbrapan gjithashtu
plus parkim paran dhe mbrapan
me dy gjeneratora
me vend roje dhe system kamerash
sistem Gazit dhe sistem uji

Me Leje ndertimi dhe hipotek

Numer Tel : 00355696255802
Adresa e webs : eldoradohotel.webs.com

 Lezhë

Dërgo E-mail

 Luk Vukaj