Mercedez benz evo

Numri i njoftimit: 65404 | Postuar në: 20.09.2017, 23:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Hatchback

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes mercedez benz c klas avangart sport editjon makina esh full opsion dhe shum e mbajtur goma te reja 100 per 100 bateri te re 2 vjet garanci si dhe vaj filtra jan ber te gjitha shrbimet te benci makina ka 1 muaj qe ka ardhur per me tepr tele 0675762911

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Nori