Blihet samsung galaxy s4

Numri i njoftimit: 65407 | Postuar në: 24.09.2017, 11:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Galaxy s4

Çmimi: 120 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Samsung galaxy s4

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Eri