Shitet Dyqan ne Vlore

Numri i njoftimit: 65417 | Postuar në: 10.10.2017, 09:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 907

Kati: 1

Ngrohja: Te tjera

Çmimi: 1.750 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit shet dyqan ne Vlore tek Lungomare 90.7 m2, ne katin e dyte.
Cmimi i dyqanit eshte 1750 euro/m2
Per informacione te metejshme na kontaktoni ne: office.marekting@pespagroup.com

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Pespa Albania