Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina

Numri i njoftimit: 65453 | Postuar në: 05.10.2017, 21:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


ofrojme Çadra me qera, tavolina stola dhe kuzhinier, per dasma, fejesa, panaire dhe organizime te
ndryshme, me cmimet me te lira,
Çadrat posedojne ndriqimin perkates per naten,
gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
ose na kontaktoni ne nr 0682290127

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 cadra