APARTAMENT LUKSOZ

Numri i njoftimit: 65480 | Postuar në: 12.10.2017, 08:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 156

Ngrohja: Te tjera

Kati: 8

Çmimi: 130 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet apartament 3+1.Objekti eshte ne ndertim nga Kontakt shpk.Nje strukture banimi e rrethuar nga gjelberimi me nje pjese komerciale te rrugen kryesore dhe nje ambient per banoret ne brendesi te zones. SíRI formohet nga nje mbivendosje kubash te cilet lidhen ne qender te struktures duke krijuar nje forme unike dhe optimale ne menyre qe te rritet ekspozimi ndaj diellit dhe ajrit. Sip.156.3m2, kati 8,orientimi Jug-Perendim.

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 julindabendo@hotmail.it