Receta per tu dobesuar .Dieta

Numri i njoftimit: 6549 | Postuar në: 15.01.2014, 14:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 49 € i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Jeni te lodhur nga pesha aktuale?Keni deshire te dobesoheni?

Gjithcka ne lidhje me dietat mund ti gjeni vetem ne faqen tone
te internetit.Nese jeni te lodhur nga pesha juaj dhe keni vendosur
te arrini format qe gjithmone keni enderruar mjafton te klikoni ne
faqen tone te interneti dhe mos hezito te na kontaktosh.Do ju japim recet me te mire qe ekziston per nje trup perfekt.
Visito faqen tone te internetit.Kontakto per receten:

http:
Kontakto lidhu me ne edhe ne faqen e facebook.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 consult