Krishtlindje Capuchin foshnjat majmunë për shitje

Numri i njoftimit: 65531 | Postuar në: 21.10.2017, 12:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Kemi majmun dhe mashkullin e bukur
Ata janë të trajnuar, shumë miqësorë me të gjithë njerëzit
Pëlqen të luajë me fëmijët, shoqërohet me qen dhe macet
Vaksinuar dhe në shëndet të mirë
Gati për një shtëpi të re
Kontakto emailin tonë për më shumë informacion

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Cindy