Kurse ARTI

Numri i njoftimit: 65539 | Postuar në: 23.10.2017, 18:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Me qira


Kurse arti per fillestare dhe te perparuar.
Studio Kavalet ofron prej 9-vjetesh kurse arti per femije dhe te rinj te cilet deshirojne te shprehin e zhvillojne me tej talentin e tyre ne fushat e ndryshme te arteve vizuale si ( pikture, vizatim, kolazhe, grafike, skulpture, baza fotografie)

Adresa: "Kryqezimi i Librit Universitar"
info@artkavalet.com
http://www.artkavalet.com

Cel. : 068 40 67 771

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Studio Kavalet