Palm ne shitje

Numri i njoftimit: 65549 | Postuar në: 25.10.2017, 13:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 48.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Kopsht, Bimë / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet nje Palm shume e mire ne Elbasan me nje cmim te arsyeshem

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 hysen