SHITET SHTEPI BANIMI NE FIER .

Numri i njoftimit: 65551 | Postuar në: 25.10.2017, 19:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 7

Sipërfaqja: 200

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 30

Çmimi: 10.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET SHTEPI BANIMI NE FIER. SHTEPIA ESHTE DY KATESHE DHE ME HAPESIRA TE GJELBERUARA . E PERSHTATSHME DHE PER DY FAMILJE . LAGJA "SHEQ I VOGEL" FIER

 Fier     Fier

 PETRIT VUKAJ