Kurse Profesionale Kontabilitet-Finance 5-Biznes

Numri i njoftimit: 65567 | Postuar në: 30.10.2017, 13:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Biznes dhe finansë

Lloji i njoftimit: Shitet


Per Ju organizojme kurse profesionale per Kontabilitet, Financa-5, Menazhim Biznesi i Vogel, Menazhim te Burimeve Njerezore, Kurse per Arketar, Magazinjer, Inventarizues, Revizor, Kurse per Paga, Tatime e Sigurime, Konsultime per Studentet dhe Biznesin....

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Zyre Kursesh Profesionale