Kurse per Menazhim te Biznesit te Vogel

Numri i njoftimit: 65568 | Postuar në: 30.10.2017, 13:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Arsimim i mëtejshëm

Lloji i njoftimit: Shitet


Per Ju :
Biznese, Financiere , Kontabiliste, Ekonomiste, Audite, Studente dhe Individe te interesuar.... Organizojme Kurse Profesionale per Menazhimin e gjithe veprimtarise se biznesit tuaj, mbajtejen e kontabilitetit, perllogaritjen e taksave, pagave dhe sigurimeve, berjen e inventarizimit, perllogaritjen dhe derdhjen e fitimit si dhe auditimin e ketyre bizneseve.
Kursi eshte 30 ore dhe behet çdo dite nga 2-3 ore. Kursi eshte individual dhe me program special bashkekohor.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Zyre Kursesh Profesionale