Zyre Kursesh Profesionale Bashkim Dabulla

Numri i njoftimit: 65570 | Postuar në: 30.10.2017, 13:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Biznes dhe finansë

Lloji i njoftimit: Shitet


Per Ju :
Biznese, Kontabiliste, Financiere, Ekonomiste, Menazhere, Audite, Inventarizues, Studente dhe persona te tjere te interesuar, organizojme kurse speciale per Kontabuilitetin e Informatizuar Financa-5.
Kursi eshte individual dhe me program bashkekohor. Kursi eshte 30 ore dhe behet çdo dite nga 2-3 ore. Kursi shoqerohet me nje medode mesimore me 15 leksione si dhe me ushtrim kompleks per mbajtjen e kontabilitetit dhe nxjerrjen e Pasqyrave Financiare dhe Bilancit.
Ejani tek ne.
Ju mirepresim dhe ju pergatisim profesionalisht.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Zyre Kursesh Profesionale