Mesues privat ne shtepi

Numri i njoftimit: 65571 | Postuar në: 30.10.2017, 13:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Biznes dhe finansë

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam nje mesuese ne pension.
Per te gjithe prinderit qe kane nevoje per femijet e tyre klasa 1-9, te merren nga shkolla apo te pergatisin mesimet, ju ofrojme ndihmesen tone.
Ne se keni interes , lutemi na telefononi 06782562788.
Ju mirepresim.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Bashkim Dabulla