Ambient biznesi me qira në Fier

Numri i njoftimit: 65573 | Postuar në: 31.10.2017, 18:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 800

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Industri dhe Punëtori

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe ndërtimi 800 m² dhe 4000 m² hapësirë e lirë përreth godinës. Lartësia e godinës është 8 metra dhe mund të përshtatet në 2 kate, ndërsa sipërfaqja e jashtme e ambientit është e shtruar me beton, sistem kanalizimesh dhe me lulishte.
Prona ndodhet në autostradën Fier-Lushnjë, Km 5.
✅Ambienti përbëhet nga:
- 120 m² zyra moderne me të gjitha standardet, të shtruara me parket
- 3 tualete
- 2 dhoma frigoriferike
✔Cilësi e tjera të ambientit:
- E përshtatshme për shumëllojshmëri aktivitetesh ekonomike si: fruta-perime, për fasoneri, fabrika etj.
- Ambienti është ndërtuar me kushtet më moderne në vitin 2017
- Është i papërdorur më parë
- Disponon edhe sistem kamerash sigurie.
*Shënim: Ofrohet për kontratë të gjatë qiraje (mbi 5 vjeçare).
🏷CMIMI: 3’000 Euro/muaj.
*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate