Apartament 1+1 me hipoteke

Numri i njoftimit: 65601 | Postuar në: 06.11.2017, 00:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 23.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


shtepia eshte ne gjendje shume te mire

 Dibër     Peshkopi

 Erjon