KURSE GJERMANISHT

Numri i njoftimit: 65628 | Postuar në: 08.11.2017, 00:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Gjuhë

Lloji i njoftimit: Shitet


GERMAN LANGUAGE CENTER
- Ofron kurse gjermanisht intensive dhe superintensive
- Parapergatitje per provimin e '' GOETHE INSTITUT ''
- Perkthime ne fusha te ndryshme

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Klajdi