servis Makinash. Vellezrit Fifo

Numri i njoftimit: 6594 | Postuar në: 17.01.2014, 15:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Auto-Moto Servise

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Ruga. Bilisht Korce Km.1

 Devoll

 servis