shitet haski

Numri i njoftimit: 66629 | Postuar në: 08.11.2017, 13:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet shum qen i mire i mesuar ne makin dhe te gjitha shitet per arsye se do hik jasht dhe skam ku e le

 Lezhë     Lezhë

Dërgo E-mail

 Maldin