Jepet me qera shtepi private sip 100 m2

Numri i njoftimit: 66640 | Postuar në: 09.11.2017, 18:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: -1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 50

Çmimi: 188 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


CITYHOME jep me qera shtepi private sip 100 m2 te mobiluar. Adresa : Perash. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Cityhome >(Ndërmarrje)