Hotel dhe karburant në shitje

Numri i njoftimit: 66647 | Postuar në: 11.11.2017, 15:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 299.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe Bushatit.
Prona gëzon një sipërfaqe totale prej 1040m², ku 500m² truall janë në dispozicion të karburantit dhe 540m² truall në dispozicion të hotelit.
✅Ndarja e objekteve është si më poshtë:
1) Hoteli-Bari-Restoranti
Ndërtesa prej 3 kateve ka një sipërfaqe ndërtimi prej 175m² për kat (525 m² sipërfaqe totale për të tre katet si dhe 175 m² bodrum nëntokësor që mund të përdoret si depo/magazinë).
*Në katin e parë ndodhet një bar-restorant, 2 tualete, pjesa e kuzhinës dhe vendparkim makinash.
*Në katin e dytë ndodhet hoteli që përbëhet nga 6 dhoma dhe 1 dhomë shërbimi, të
gjitha dhomat janë të pajisura me banjo personale.
*Në katin e tretë ndodhet dhe një bar me verandë të bollshme.
2) Karburanti
Është i pajisur me 3 cisterna, me pompa funksionale të përbëra nga 10 pistoleta. Gjithashtu ka në përbërje dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 30 m² të ndarë në 3 zyra.
- Objekti shitet me të gjitha pajisjet, të cilat janë aktualisht në gjendje pune.
- Pozicioni i kësaj prone është mjaft strategjik dhe me mundësi zhvillimi në të ardhmen pasi ndodhet në një nga rrugët më kryesore lidhëse në pjesën Veri-Perëndimore të Shqipërisë.
- Zona ka frekuentim të lartë pasi lidh të gjithë fshatrat dhe komunat përreth.
- Prona është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.
🏷ÇMIMI: 299'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate