Vilë 2-katëshe me qira në G'juhadol

Numri i njoftimit: 66666 | Postuar në: 14.11.2017, 16:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 340

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 80

Çmimi: 900 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 katëshe + papafingo.
Vila zotëron një sipërfaqe prej 340m², një oborr prej 80m² dhe ndodhet në hyrje të rrugës “G'juhadol”.
✅ Kati i I-rë përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë.
- Koridor.
- Verandë.
- Banjo.
✅ Kati i II-të përbëhet nga:
-Dhomë gjumi matrimoniale.
- 2 dhoma gjumi.
- Ballkon.
- Koridor.
- Banjo.
✅ Papafingoja përbëhet nga:
- 2 depo që mund të përdoren si dhomë.
- Ballkon.
- Koridor.
✔Cilësitë e vilës:
-Është e ndërtuar vitet e fundit.
- Zotëron një oborr të gjelbëruar me pemë të ndryshme, si dhe një pemë palmë, shumë lule të ndryshme duke ofruar qetësi dhe relaks.
- Vila është e shtruar e gjitha në pllakë, ndërsa dritaret janë dopio xham.
- Të dy ballkonet (në katin e 2-të dhe në papafingo) janë të mbushura me vazo me lule të ndryshme.
- Ka garazh për makinë.
- Ofrohet e mobiluar për qira.
- Vila është e mbushur me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
- Ndodhet në qendër të Shkodrës në një nga lagjet më të vjetra dhe të preferuara të qytetit.
- Ndodhet pranë fasiliteteve të ndryshme si, universiteti, bar-restorantet më te njohura dhe të frekuentuara të qytetit, market, etj.
🏷️ÇMIMI 900€/MUAJ
*I DISKUTUESHËM*
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate