OKAZION!!!

Numri i njoftimit: 66674 | Postuar në: 16.11.2017, 14:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Ndërtimi i Ri

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ndertesa me siperfaqja 1875m2, nga ku, 900m2 eshte ndertesa 2 kateshe. E disponueshme per lokal, kazino ose hotel. Themelet mbajne deri ne 5 kate. Ndertesa ndodhet anes rruges kryesore te Beratit, eshte e pajisur me leje ndertimi dhe te gjitha dokumentacionet e nevojshme. Cmimi i diskutueshem!

 Berat     Otllak

Dërgo E-mail

 Berti