Shtëpi private 2-katëshe në shitje

Numri i njoftimit: 66686 | Postuar në: 18.11.2017, 14:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 750

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 360

Çmimi: 135.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe, me adresë: rruga “Arra e Madhe”, pranë shkollës ”Dëshmorët e Prishtinës”.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 750 m² ku 360 m² janë oborr, 300 m² janë bahçe dhe 90 m² ndërtim për kat (180m² ndërtim).
✅Shtëpia përbëhet nga:
Kati i parë (është i shtruar në pllakë)
- Sallon + Kuzhinë
- Depo
- Banjo
Kati i dytë.
- Dy dhoma gjumi
- Koridor të bollshëm
- Banjo
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Ndodhet në një zonë shumë të qetë me dalje në rrugë kryesore.
- Ka oborr dhe bahçe me sipërfaqe të bollshme.
- Kati i parë
- Ndodhet 200 metra larg sheshit 'Isa Boletini"
- Është e pajisur me garazh
🏷ÇMIMI: 135.000 € (180 €/M²)
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Sun Real Estate