seat ibiza

Numri i njoftimit: 6695 | Postuar në: 19.01.2014, 21:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Ibiza

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 2.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shes seat ibizan 1.9 tdi me d dhe i te kuqe me me dokumenta italian pa dogan

 Kurbin

Dërgo E-mail

 ndricim